Askiburgion-logo
+420 731 128 235
Hlavní stránka   »   Ubytování   »   Partnerské hotely

Partnerské hotely

Restaurace Kolštejn

Wellness Hotel Kolštejn *** Superior

Branná

Hotel se pyšní mnohými oceněními za kvalitu a inovativnost svých služeb. Zaslouženě, a protože to není žádný kolos, rezervujte si raději svůj pobyt včas. Kolštejn má co nabídnout po celý rok a milují ho jak páry, tak rodiny s dětmi. 

Horská Chata Kopřivna

Horská chata Kopřivná *** Superior

Malá Morávka

Tato tradiční horská chata prošla v roce 2012 náročnou rekonstrukcí a tak by ji návštěvníci z minulých dob asi jen těžko poznali. Moderní a nevtíravý comfort a design pocítíte doslova na každém kroku. 

Horský Hotel Kopřivná leží v klidné vesnici Malá Morávka na úpatí hory Praděd. Horský Hotel Kopřivná se nachází přímo u sjezdovky a moderní čtyřsedačkové lanové dráhy. V okolí najdete bohaté možnosti vyžití pro děti i dospělé, věnovat se můžete turistice a cyklistice a také si vyzkoušet mnoho aktivit v hotelovém Fun Parku.

Horský Hotel Kopřivná nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích v kategorii Classic nebo Superior. Pokoje jsou vybaveny pohodlným nábytkem, vlastní koupenou a WC, televizí a samozřejmostí je i WiFi připojení zdarma. Všechny pokoje i prostory hotelu jsou nekuřácké. Hotel leží v klidné části v krásné přírodě Jesníků. Součástí hotelu je restaurace s letní terasou. Hotel má také vyhřívaný venkovní bazén, dětské venkovní hřiště, trampolíny pro děti či lezecké stěny. U hotelu si můžete zahrát například badminton, či volejbal. V rámci hotelového Fun parku si můžete zapůjčit horské koloběžky či buginy, vyzkoušet si cyklotrasy různé obtížnosti nebo si zahrát paintball.

 

Zákaz kouření v celém objektu.

Stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Hotelová restaurace má kapacitu až 100 osob a je otevřena od 10 do 22 hod. Restaurace má prosklenou terasu a také venkovní terasu odkud můžete obdivovat krásy okolní přírody. K dispozici vegetarianská kuchyně, celozrná strava i strava pro diabetiky (na vyžádání).

Domácí zvíře

Není povoleno.

 

Internet v objektu

Wi-Fi

Hotel Kopřivná
 
Wi-FI více informaci zde

Horské lázně Karlova Studánka

Karlova Studánka

Lázně Karlovu Studánku zná snad každý, byť by to mělo být jen z legendární komedie S tebou mě baví svět. Nicméně kombinace místního klimatu a vody je doslava elixírem zdraví pro každého. Do lázní se již dnes nejezdí jen na dlouhodobou léčbu a proto si můžete vyzkoušet blahodárnost lázní a wellness třeba jen na víkend. Poloha přímo pod Pradědem je vynikající pro výšlapy do okolí, třeba podél malebné Bílé Opavy, která protéká Studánkou.

Penzion Rejvíz

Penzion Rejvíz

Rejvíz

Odjeli jste z města, abyste našli místo obklopené nádhernou přírodou a horským vzduchem? Dál hledat nemusíte. Rejvíz je nejvýše položenou vesnicí ve Slezsku a jeho genius loci si musíte vyzkoušet sami.

Penzion Rejvíz

Rejvíz 29, 793 76 Zlaté hory 
Tel.: +420 584 413 091 
Mobil: +420 602 730 845 
E-mail: info@rejviz.com

 

 

Wellness s bazénem a část pokojů hotelu Helios

Wellness Hotel Helios ***

Lipová lázně

Helios je příjemné navštívít v kteroukoliv roční dobu. V létě například kvůli turistice, kolům nebo rybám. V zimě zase kvůli běžkám, sjezdovkám a dalším zimním sportům. Wellness s bazénem si užijete kdykoliv i za špatného počasí. Hotel je díky širokému zázemí vhodný pro rodiny, páry i firemní akce.

Hotel Helios je nově vybudovaný uzavřený wellness komplex v Jeseníkách na ploše 6.000m2. Nabízí příjemné rodinné ubytování v rekreační oblasti Lipová - lázně, několik kilometrů od lázeňského města Jeseník a lyžařských center Ramzová a Červenohorské sedlo. 

 

Zobrazit další výsledky

nahoru
sledujte nás
fb_icon inst_icon gp_icon

C) Ubytování v Jeseníkách. 2014 Všechna práva vyhrazena

Tvorba webových stránek Netsimple

Jedná se o zkušební verzi webu. Omluvte prosím případné chyby. Děkujeme.