Askiburgion-logo
+420 731 128 235
Hlavní stránka   »   Pro firmy a skupiny   »   Teambuilding

Teambuilding

Teambuilding a teamspirit – Chcete motivovat či odměnit své zaměstnance nevšedním zážitkem?  Připravíme dle vašich požadavků zážitek v atraktivním prostředí, který zanechá v účastnících pozitivní dojem a hlavně posílí sounáležitost kolektivu. Specializujeme se na oblast Jeseníků, které přímo vybízejí k aktivitám v přírodě anebo relaxaci v lázních. Náročnost přizpůsobíme složení účastníků (mladší, starší, muži, ženy apod.)

Marketingové agentury se předhánějí, kolik anglických slovíček zařadí do nabídky aktivit. Slova jako zorbing, paintball, summertubing pro nás nejsou neznámý pojem, ale stále si myslíme, že největším lákadlem je ocitnout se v lůně přírody, která si zachovala svůj původní charakter a vydat se na cestu objevů. Nechte si od nás poradit jak a kam, protože my tady žijeme a pracujeme.

 

Několik příkladů aktivit v Jeseníkách a okolí:

Plavba lodí na Slezské hartě v létě nebo Jízda s psím spřežením v zimě.

 

Relaxační večer ve wellness hotelu Helios  - velká výřivka, bazén, sauny, masážní sprchy, masáže, kneippův chodníček. Petanque, míčové hry, nordic walking, horská kola, turnaj v lukostřelbě. V přilehlých rybnících si můžete chytit rybu, kterou vám kuchař rád připraví k večeři. 

 

Vyzkoušejte vodní fotbal na nafukovacím hřišti. Anebo Slackline, což je chození, balancování a skákání na popruhu upevněném mezi dvěma body, například stromy, obvykle nízko nad zemí.

 

V Jeseníkách lze najít i pivní lázně, solné jeskyně, saunové rituály, chůzi po vodě – aquazorbing či netradiční kombinaci frisbee a golfu s názvem discgolf.

 

Chcete se pustit na delší vyjížďku na kole, ale nejste si jisti svou výkoností? Zajistíme vám půjčení moderních elektrokol nebo terénních vozítek Segway. 

 

Pokud milujete adrenalin nebo máte v teamu převahu mužů, můžete se odreagovat v některém areálu paintball, airsoft, laser game, v lanovém centru či na lezecké stěnách. Dobrodružství můžete zažít i v jeskyni jen při svitu baterky a mimo návštěvní hodiny.

 

 Firemní nabídka_str1

 Firemní nabídka_str2

 

 Firemní nabídka_str3

Firemní nabídka_str4

Firemní nabídka_str5

Firemní nabídka_str6

 

 

 

Poptávkový formulář


nahoru
sledujte nás
fb_icon inst_icon gp_icon

C) Ubytování v Jeseníkách. 2014 Všechna práva vyhrazena

Tvorba webových stránek Netsimple

Jedná se o zkušební verzi webu. Omluvte prosím případné chyby. Děkujeme.