Askiburgion-logo
+420 731 128 235
Hlavní stránka   »   Aliance kvality

Aliance kvality

Askiburgion - aliance kvality 

Všichni jsme občas ve vleku okolností – málo času, negativní události, rozchod, vyčerpání –  potřebujeme místo, kde dobijeme baterky, urovnáme si priority a zhluboka se nadechneme. Takové místo nejde vytvořit, protože ho většina lidí nosí v srdci. Pro nás je takovým srdečním územím kraj  hor táhnoucí se od Nízkého přes Hrubý Jeseník až po Rychleby a Králický Sněžník.

Askiburgion je organicky tvořenou aliancí podnikatelů, poskytovatelů služeb v turistickém ruchu. 

Nejsme nálepkou na dveřích, ale týmem, který má jediný cíl a sen. Být nejlepší v tom co děláme. Spolupracujeme například s hotely, které opakovaně vítězí v anketách Czech Hotel Awards či restauracemi, které drží ochrannou známku Originální produkt Jeseníky. 

Ať navštívíte jakoukoliv restauraci nebo hotel z naší nabídky, měli byste mít pocit, že dostáváte vždycky něco navíc.

  

 

Pro návštěvníky, ať již je to jeden člověk nebo stočlenná skupina:

Spolu fungujeme lépe 

Spojení a synergie, které fungují. Aliance kvality, kterou vytváříme, bude inspirací pro všechny ostatní podnikatele ve službách. Větší a širší nabídka návštěvníkům, kteří se chtějí svobodně pohybovat, objevovat báječná místa, zážitky, lidi, příběhy a výzvy. Jsme např. partnery a podporovately gastro festivalu Chuť Jeseníků či cyklistického Rábl Cupu

  

Neděláme kompromisy v kvalitě

Nabízíme to nejlepší z regionu, děláme to s láskou, dobře a s ohledem na spokojenost návštěvníků. Např. vaříme z čerstvých surovin, chutně, moderně a tradičně zároveň (pokud nevíte co jíte, zeptejte se kuchaře).

  

 Známe se 

Máme rádi své sousedy, zaměstnance a kraj, v kterém podnikáme a platíme daně. Využíváme lokální dodavatele, pokud jsou kvalitní. Známe jeden druhého a naše slovo platí. Objevili jsme, že ohromné množství šikovných lidí pochází nebo stále žije v Jeseníkách. Naši dodavatelé grafiky, webu, fotografií, potravin či služeb jsou v naprosté většině lokální.

  

Host je jednička

Každý host musí cítit, že je vítán a má podporu a péči, kterou očekává. Zpětná vazba, pozitivní ani negativní neskončí v koši.

  

Díváme se dopředu

Nežijeme z nostalgie a stokrát ohřívané polívčičky. Chceme být místem, které aktivně vytváří eventy a produkty, které moderního cestovatele zajímají, baví a má k nim odpovídající přístup včetně těch nejmodernějších technologií. Najdete nás na sociálních sítích, ale hlavně nás potkáte v našich horách.

 

Pro partnery (subjekty cestovního ruchu z regionu):

To co říkáme našim hostům o kvalitě, platí i pro obchodní partnery. Můžeme nabídnout přidanou hodnotu všem poskytovatelům. Mnohé ze služeb poskytujeme bezplatně. Zeptejte se nás na cokoliv nebo na jednu z následujících oblastí:

  • Dotační tituly

  • Mystery shopping (analýza současného stavu a návrhy na zlepšení)

  • Školení

  • Job rotation (výměnné praxe)

  • Revenue management konzultace (cenová politika)

  • Marketingové aktivity a kampaně

  • Které aplikace a technologie potřebuje využívat ve svém zařízení

  • Organizace kongresů

 

nahoru
sledujte nás
fb_icon inst_icon gp_icon

C) Ubytování v Jeseníkách. 2014 Všechna práva vyhrazena

Tvorba webových stránek Netsimple

Jedná se o zkušební verzi webu. Omluvte prosím případné chyby. Děkujeme.