Askiburgion-logo
+420 731 128 235
Hlavní stránka   »   Originální produkty   »   Máslové trubičky z Branné

Máslové trubičky z Branné

Staroměstské máslové trubičky,ORIGINALNI PRODUKTY

Začalo to v roce 1992, kdy paní Olga Gřundělová začala podnikat ve výrobě trubiček. Z počátku si vše dělala sama, pekla trubičky, plnila je a pak je prodávala. Ale protože poptávka po jejích skvělých trubičkách rostla, rozhodla se rozjet firmu, která má dnes 28 zaměstnanců ve dvou prodejnách. Startovní prodejna vznikla ve Starém Městě a druhá stojí v Branné, kde je otevřená i kavárna, která nabízí široký sortiment kávy, avšak je otevřená pouze v sezónu, kdy je v Branné velký pohyb turistů, kteří navštěvují např. Wellnes Kolštejnlanové centrum, naučné stezky (Pasák a Pod Ptačí planinou). Kavárnu navštěvují i mimo českých turistů, také turisté z cizích zemí jako je například Polsko a Německo, a zajímavostí je, že kavárnu navštíví každý rok stejný pár, který pochází z Francie

cukrárna branná

** Otevírací doba: 1/2 Ledna - 1/2 března

1/2 června - 1/2 září

od 9:00 do 18:00 hodin**

kontakt: email: jitkakampa@seznam.cz

tel.: +420 739 695 270

trubičky

Trubičky se mohou pyšnit tím, že od roku 2010 mají ochrannou známku, také jsou patentované a díky jejich výborné chuti získaly značku Regionální produkt. Mají i několik dalších ocenění, jako je například Top výrobek Olomouckého kraje a mnoho dalších certifikátů. Některé z nich si můžete prohlédnout v kavárně v Branné.

cukrarna

Trubičky neobsahují žádné margaríny, jsou dělané čistě z cukru a másla a jsou plněné čistým sněhem. Jejich korpus vydrží měkký až do doby spotřeby. Je zde možnost si zakoupit i prázdné korpusy, které je možné si doma naplnit, takže na své si přijdou i milovníci slaných trubiček

trubičky

trubičky

kavárně můžete zakoupit trubičky několika velikostí (od nejmenší až po největší) a druhů (klasická trubička, malá neboli banketní trubička - kterou si zákazníci většinou kupují na rodinné oslavy nebo svatby, dlouhá neboli veliká, dárková - velká trubička a v ní jsou umístěné malé), a díky výrobně v místě zaručují nejvyšší čerstvost a kvalitu. 

cukrarna

Ceník: - Cena trubiček v místě je: malá trubička - 5,50,-Kč, klasická 6,90,- Kč, dlouhá - 40 Kč a dárková 99Kč. ***

cukrarna

I když je po trubičkách velká poptávka v ČecháchPraze a po celé Severní Moravě, majitelka paní Gřundělová neplánuje otevřít další provozovnu mimo region, ale během příštího roku by měla být otevřená nově kavárna, která bude součástí výrobny ve Starém Městě, stejně tak, jak je tomu i v Branné.

cukrarna

cukrárna branná

Přijďte, navštivte a ochutnejte, nebudete litovat!

nahoru
sledujte nás
fb_icon inst_icon gp_icon

C) Ubytování v Jeseníkách. 2014 Všechna práva vyhrazena

Tvorba webových stránek Netsimple

Jedná se o zkušební verzi webu. Omluvte prosím případné chyby. Děkujeme.