Askiburgion-logo
+420 731 128 235
Hlavní stránka   »   Restaurace & Ubytování    »   Hotel Skiland - Ostružná

Hotel Skiland - Ostružná

HORSKÝ HOTEL SKILAND leží v obci Ostružná, v chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Horská obec leží v 700 až 950 m.n.m. na hlavní trati Brno - Jeseník v těsné blízkosti Ramzovského sedla. Ramzová, Petříkov, Ostružná na sebe navazují a tvoří jednu sportovně rekreační oblast, odkud jsou dostupné jak sjezdové a běžecké lyžařské areály, tak množství cyklotras a pěších turistických tras. Ramzovské sedlo je lyžařským centrem s lanovkou na Šerák 1351 m.n.m.

 

regioncards jeseníkyAkceptujeme i vydáváme ZDARMA  kartu RegionCard Jeseníky při vašem ubytování, více informaci naleznete na webu RegionCard.

skiland

skiland

Zdroj: http://www.booking.com/hotel/cz/horsky-skiland.cs.html

     Rekreační areál SKILAND poskytuje ideální prostředí pro sjezdové lyžování, běžky, cykloturistiku i turistiku. Je ideálním nástupištěm výprav na hřebeny Hrubého Jeseníku s Pradědem na jedné straně a oblasti Kralického Sněžníku a Rychlebských hor na straně druhé. Nabízí stravování a ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích i apartmánech s vlastní kuchyňkou.

skiland

Pro zájemce:

Můžete si zde s kamarády zahrát stolní fotbálek, stolní tenis, zahrát si také bowling, kulečník a další. Výborně se zde najíte. Při plánování výletů do okolí určitě využijde tuto restauraci k občerstvení! Doporučujeme!

1skiland

1skiland

1skiland

 

Co je zajímavého v okolí?
Třeba "Naučná stezka Pasák", pěchotní vojenské bunkry, větrné elektrárny, starý německý hřbitov, dále můžete dojít na Ramzovou a pod sjezdovkou se vydat pěšky po turistických značkách na Šerák, kde se na samotném vrcholku nachází Chata Jiřího, zde se opět můžete najíst, napít a pokračovat dál na Obří skály, cestou zpět třeba údolím Vražedného potoka dál do Ramzové. 

skiland

V hotelu SKILAND je možné se také ubytovat !! Můžete si zde prohlédnout také zdejší muzeum hudebních nástrojů. 

Unikátní expozice hudebních nástrojů - cca 600 ks nástrojů z celého světa

skiland

Zdroj: http://www.booking.com/hotel/cz/horsky-skiland.cs.html

Služby:
Půjčovna horských kol, skákacích bot, koloběžek, dětský vozík za kolo, odrážedla pro dětí, dětský sportovní kočárek, trekové a nordic walking hole, bungee trampolína, tenisový kurt, hřiště na volejbal, minikopanou, ruské kuželky, dětské prolézačky, bowling, šipky, kuželky, tělocvična, kaambol a další

SKILAND OSTRUŽNÁ

SKILAND OSTRUŽNÁ

 

KONTAKT NA HOTEL:

 
HORSKÝ HOTEL SKILAND
Ostružná 66E
777 254 542, 737 050 616, 583 230 068
nahoru
sledujte nás
fb_icon inst_icon gp_icon

C) Ubytování v Jeseníkách. 2014 Všechna práva vyhrazena

Tvorba webových stránek Netsimple

Jedná se o zkušební verzi webu. Omluvte prosím případné chyby. Děkujeme.