Askiburgion-logo
+420 731 128 235
Hlavní stránka   »   Restaurace & Ubytování    »   Hotel Eduard

Hotel Eduard

Hotel Eduard

eduard

eduard

Hotel EDUARD nabízí ubytovací služby s kapacitou 60 míst ve dvou až šesti lůžkových pokojích.
Pokoje typu A jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, zvlášť toaleta), balkonem (pokoje situované do hotelové zahrady).
Pokoje typu B jsou umístěny v hlavní budově. Podkrovní část, která prošla rekonstrukcí, má k dispozici pokoje s barevnou TV s dálkovým ovládáním. Na chodbě se nachází společné WC a sprchy (dámské a pánské oddělené).
V hotelu je restaurace, kavárna a denní bar. Možnost pronájmu sálu a salónků k pořádání rodinných oslav, společenských akcí se zajištěním živé hudby. Pořádání ozdravných pobytů, rekondičních pobytů, školení, konferencí. Ubytování s domácím zvířetem (pes, kočka) za poplatek.

Koupele ve vířivé vaně pomáhají rychle zregenerovat duševní síly po vyčerpávajícím dni plném stresů a zároveň mají ozdravující účinky. Horká vířivá voda působí velmi příznivě na problémy s páteří, klouby, zmírňuje bolesti svalů, odstraňuje nespavost a stres, uvolňuje a přináší úlevu pro tělo i duši.

Máte chuť posedět s přáteli, rodinou či jen tak zajít si na pivo? Pak pro Vás máme řešení :-). V hotelu EDUARD se nachází příjemná a klidná restaurace, útulný bar. Nabízíme možnost pronájmu společenského sálu k pořádání rodinných oslav, společenských akcí se zajištěním živé nebo reprodukované hudby. V našem jídelním lístku najdete širokou nabídku jídel pro malý i velký hlad. Hnáni smyslem pro zdravou výživu podáváme jídla se zeleninovou oblohou a samozřejmě nabízíme vegetariánské pokrmy. Restaurace má celodenní provoz, zajišťuje snídaně, obědy, večeře. Restaurace nabízí hostům 100 míst k sezení s bezdrátovým připojením k internetu.

 

Kontaky

HOTEL EDUARD**
Bělá 44
790 01 Bělá pod Pradědem

REZERVACE:
Call operator (po-ne 9 - 18 hod.)
Mobil: +420 602 447 557
Fax: +420 
E-Mail: info@hoteleduard.cz
web: www.hoteleduard.cz
Skype: hoteleduard

eduard

 eduard

nahoru
sledujte nás
fb_icon inst_icon gp_icon

C) Ubytování v Jeseníkách. 2014 Všechna práva vyhrazena

Tvorba webových stránek Netsimple

Jedná se o zkušební verzi webu. Omluvte prosím případné chyby. Děkujeme.