Askiburgion-logo
+420 731 128 235
Hlavní stránka   »   Restaurace & Ubytování    »   Hotel a Pizzeria Istria

Hotel a Pizzeria Istria

Najdete nás v samotném centru Velkých Losin v Hotelu Istrie. Připravujeme pro Vás speciality italské kuchyně vyrobené z těch nejkvalitnějších a pečlivě vybíraných surovin. Naši kuchaři jsou opravdovými mistry v oboru a své dlouholeté zkušenosti s italskou gastronomií rádi předvedou ve svých výrobcích i Vám. Přijďte posedět a ochutnat některou ze specialit naší kuchyně v příjemném prostředí naší restaurace.

 istria

  • Čerstvé těstoviny, které v pravé italské pizzerii nesmějí chybět, jsou jako skutečná pozvánka do gastronomického ráje. Kdo jednou ochutná již nikdy nebude chtít jiné.
  • Pizza, k té není co dodat. Je pečena na otevřeném ohni ze surovin italské produkce a její kvalita snadno předčí konkurenci.
  • V nápojovém lístku najdete osvědčené značky, jakými jsou Coca Cola, Bonaqua, Juice, pivo Stella Artois, italská káva Alberto a další nepřeberné množství alkoholických a nealkoholických nápojů.

istria

Vážení návštěvníci, naše restaurace je nekuřácká podle italského vzoru. Snažíme se o to, aby Váš požitek z jídla a prostředí, ve kterém se nacházíte při Vaší návštěvě u nás, byl co nejlepší a nejpříjemnější.

Vážení kuřáci, děkujeme za Vaši přízeň i přesto, že ve společných prostorech restaurace nemůžete holdovat svému zvyku, že si před či po jídle nezapálíte a pokud ano, tak venku, kde si v mnohdy nepříznivém počasí svou cigaretu ani náležitě nevychutnáte. Nezakouřená restaurace je dobrý způsob, jak si na našem jídle plnohodnotně a zdravě pochutnáte.

Kontakt:

Pizzerie a restaurace: 
tel: 776 814 944
e-mail: pizzerie@hotel-losiny.cz
web: http://www.hotel-losiny.cz/

Adresa:
Rudé armády 20 
788 15 Velké Losiny

ios

 istria

 

nahoru
sledujte nás
fb_icon inst_icon gp_icon

C) Ubytování v Jeseníkách. 2014 Všechna práva vyhrazena

Tvorba webových stránek Netsimple

Jedná se o zkušební verzi webu. Omluvte prosím případné chyby. Děkujeme.