Askiburgion-logo
+420 731 128 235
Hlavní stránka   »   Restaurace & Ubytování    »   Apartmány a villa Plischke

Apartmány a villa Plischke

Poznejte Jeseníky a jejich pohádkovou přírodu. Jesenicko právem patři mezi nejkrásnější místa v naší zemi. Hory, údolí, lesy, čistý vzduch a pestrá historie nabízí aktivity pro všechny – turistika, cykloturistika, lyžování – dovolená a prázdniny u nás jsou pro každého.

plischke

Kompletně vybavené apartmány a rodinný penzion s možností vlastního vaření, snídaní či polopenze v malebné lázeňské obci Lipová - lázně.
Centrální poloha umožňuje snadnou dostupnost ke všem službám. Poblíž ubytování jsou různé restaurace, bar a obchůdky, železniční stanice (3 min. chůze) a autobusová zastávka (5 min. chůze). Obě zařízení poskytují celoroční provoz, jsou vhodné pro rodiny s dětmi, dvojice, jednotlivce i skupiny přátel. Samozřejmostí je venkovní posezení na zahradě, gril, ohniště, sportovní potřeby, možnost zapůjčení horských kol, relaxace v privátním rodinném wellness – sauna, whirlpool, masážní sprchový box, přes letní měsíce se lze osvěžit v rodinném bazénu.

plischke

Naši hosté mají možnost vyzkoušet blahodárné účinky na celý organismus, jež přináší saunování v INFRASAUNĚ. Hloubkové teplo napomáhá nejen při léčbě a rekonvalescenci pohybového aparátu, ale také podporuje průběh očišťujících procesů v těle. K celkovému uvolnění určitě přispěje i VÍŘIVKA, ve které Vás bude hýčkat téměř 70 trysek

Ubytování v apartmánech - Jeseníky. Ubytování v našich apartmánech se stává pro rodiny s dětmi stále více oblíbenou volbou. Důvod je jednoduchý. Ať už máte jedno dítě nebo tři, v apartmánu máte soukromí, mnohem větší pohodlí a dokonce i vlastní kuchyňku.
Takže pokud máte zrovna chuť na vlastní snídani, v apartmánu na Vás čeká plně funkční a vybavená kuchyňka s mikrovlnnou troubou, lednicí a várnou konvicí.
K dispozici je přilehlá zahrada – travnaté hřiště, sportovní potřeby, zahradní gril a posezení, ruské kuželky, pískoviště, houpačky, ohniště a zahradní domek .
- Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi
-Zvířata jsou povolena pouze po dohodě s majitelem
- V objektu není dovoleno kouřit
- Parkování je zajištěno u objektu
- Celková kapacita je 15 osob

plischke

Ubytování ve ville - Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Jsou vybaveny běžným nábytkem a lednicí. Na pokojích není možná příprava jídel. K dispozici je plně vybavená společná kuchyň, kde má každý pokoj vlastní skříňku s kompletním nádobím. V objektu je i samostatná místnost určená pro úschovu lyží, kol apod.
Základní kapacita penzionu je 20 osob. Ve vnitřních prostorách není možné kouřit a jsou nutné přezůvky, z důvodu téměř všudypřítomných koberců. Parkování je zajištěno u objektu.

Apartmány a villa Plischke
Ing. Irena Plischková
Lipová - lázně 475
790 01 Lipová - lázně
Tel./fax: +420 584 421 339
Mobil: + 420 604 567 299

web: http://www.plischke.cz/

nahoru
sledujte nás
fb_icon inst_icon gp_icon

C) Ubytování v Jeseníkách. 2014 Všechna práva vyhrazena

Tvorba webových stránek Netsimple

Jedná se o zkušební verzi webu. Omluvte prosím případné chyby. Děkujeme.