Askiburgion-logo
+420 731 128 235
Hlavní stránka   »   Apartmány & Penziony   »   Apartmány Brabenec

Apartmány Brabenec

Apartmány Brabenec se nachází v okrajové části města Jeseník. Do centra města se dostanete dvou a půl kilometrovou procházkou, přitom odlehlost místa zajišťuje klid a soukromí. 

Objekt je veden jako ubytování v soukromí s přítomností majitele. Objekt je  rozdělen na dvě části - v přízemí apartmán č.5, bazén a hala s krbem - samostatný vchod v přední části domu. V I. patře a podkroví - pokoj č.1, 2, 3 a č.4 - vchod ze zahrady( zadní část domu). Majitelé bydlí v oddělené části a respektují soukromí hostů. 

brabenec

Kapacita ubytování je 18 lůžek, celkem v pěti pokojích. Pro děti zajištěna cestovní postýlka + lůžkoviny, jídelní židlička a nočníky. Jsou zde dvě kuchyňky a dva kuchyňské kouty vybavené základním nádobím. K zapůjčení toustovač, topinkovač, atd... Nabízíme službu praní za příplatek. K zapůjčení žehlící prkno s žehličkou, fén na vlasy, vysavač. Wifi připojení na internet je zdarma.

brabenec

V přízemí objektu je možné využít halu (společenská místnost - pro všechny pokoje) s krbem a kulečníkem. Krytý, vyhřívaný BAZÉN (5mx3mx1.40m) s celoročním využitím + INFRASAUNA !! Masáže a pedikúra přímo v objektu !! V letním období můžete využít zahradu s posezením pod pergolou (možnost grilování na roštu nebo na kamenné desce). Dále venkovní ohniště s krásným výhledem na hory. Dle dohody čepované pivo, nutno hlásit dopředu. Pro děti houpačka, skluzavka, trampolína, domeček s kuchyňkou a kreslící tabulí.

  • Parkování u objektu pro 6 automobilů.
  • Možnost využití hřiště s umělým povrchem pro veřejnost( 50 m od objektu). (fotbal, florbal, nohejbal, volejbal, basketbal, tenis, v zimě na bruslení!) 
  • 150m restaurace
  • 100m autobusová zastávka (Dětřichov-školka)
  • 2500m nejbližší obchod s potravinami

regioncards jeseníkyVydáváme kartu RegionCard Jeseníky, více informaci naleznete na webu RegionCard.

KONTAKT:

Alena Brabencová
tel.: 777 130 071
nebo 777 130 076
skype: apt.brabenec
e-mail: brabenec@jen.cz

http://www.ubytovani-brabenec.cz/

nahoru
sledujte nás
fb_icon inst_icon gp_icon

C) Ubytování v Jeseníkách. 2014 Všechna práva vyhrazena

Tvorba webových stránek Netsimple

Jedná se o zkušební verzi webu. Omluvte prosím případné chyby. Děkujeme.