Askiburgion-logo
+420 731 128 235
Hlavní stránka   »   Apartmány & Penziony   »   Apartmama

Apartmama

Apartmama

Připraveny pro vás máme dva apartmány v prvním patře a v podkroví našeho rodinného domu. Ve velkém apartmánu může přebývat 2-8 osob, v malém pak maximálně  4 osoby. V suterénu domu je společenská místnost pro večerní posezení, či dětské hrátky. U domu je travnatá zahrada s posezením, ohništěm a grilem. Pro děti tu máme pískoviště a trampolínu. Parkování vozů je možné přímo u domu.

apartmama

Malý apartmán
Je připraven pro pobyt 4 osob. Naleznete v něm kuchyňský kout jehož součástí jsou elektrická varná plotýnka, dřez, varná konvice, mikrovlnná trouba, běžné nádobí a příbory pro 4 lidi a lednička. Apartmán má vlastní WC a sprchový kout. K noclehu na vás čekají manželské dvojlůžko v obytné části apartmánu a dvě samostatná lůžka v podkroví apartmánu. Samozřejmostí je povlečení a ručníky pro ubytované. Věříme, že největší zábavu si užijete na kopcích a v okolí, nicméně pro deštivé dny a večery je v apartmánu TV přijímač (český pozemní digitál, tedy jen základní programy) a WiFi internet.

Velký apartmán
Ve velkém apartmánu je možný pobyt až 8 osob. K dispozici vám je kuchyňka s plynovým sporákem a elektrickou troubou, varná konvice, dřez, lednička, jídelní stůl a běžné nádobí a příbory. V obytné části apartmánu je manželské dvojlůžko a rozkládací gauč. Zbývajících pět lůžek je umístěno v podkroví apartmánu. Koupelna s vanou a WC je situována na společné chodbě, nicméně je k dispozici pouze pro ubytované z velkého apartmánu. Povlečení a ručníky s osuškami jsou vždy připraveny pro každého ubytovaného. TV přijímač a internet dosažitelný přes WiFi je k dispozici stejně jako v malém apartmánu.

Společenská místnost s dětským koutkem
V suterénu domu můžete v klidu posedět se svými blízkými a kamarády bez toho, abyste rušili spící děti, či znavené spolunocležníky, nebo si zde můžete pohrát s dětmi v případě nepříznivého počasí. Ve společenské místnosti je k dispozici kuchyňská linka s talířky, hrníčky a skleničkami, vařit je však potřeba v kuchyňkách apartmánu. Posedět můžete na židlích u stolu, případně si pohovět v křeslech nebo na gauči, či sedacím vaku.

K zapůjčení
Cestujete-li s malými dětmi, máte tu u nás k dispozici 2 jídelní židličky a dětskou rozkládací postýlku.
Dále tu máme k zapůjčení společenské hry Evropa, Česko, Svět, Osadníci z Katanu, Královské rošády, pokerovou sadu a cestovní Scrabble.
Pro cestování po blízkém okolí vám můžeme zapůjčit 2 – 4 horská kola za poplatek 100,- Kč/den/ks.

Možnosti stravování
V případě vašeho zájmu jsme schopni vám v hlavních sezónách (léto/zima) zajistit stravování formou polopenze (snídaně/večeře) v nedalekém penzionu (cca 300 m.). Tipy na stravování v okolních restauracích najdete v sekci „Aktivity v okolí“.

apartmama

apartmama

apartmama

 apartmama

Kontakt

Apartmama
Lipová-lázně 566
790 61 Lipová-lázně

Martin Trčka
tel: 603 576 844
email: martin.trcka@seznam.cz
web: www.apartmama.cz

 

nahoru
sledujte nás
fb_icon inst_icon gp_icon

C) Ubytování v Jeseníkách. 2014 Všechna práva vyhrazena

Tvorba webových stránek Netsimple

Jedná se o zkušební verzi webu. Omluvte prosím případné chyby. Děkujeme.