Askiburgion-logo
+420 731 128 235
Hlavní stránka   »   Adrenalin park   »   Ranč Orel A.P.

Ranč Orel A.P.

ADRENALIN PARK V ČESKÉ VSI - RANČ OREL! Zde zažijte opravdový adrenalin, zablbnete si, sami si vyzkoušíte co se Vám bude zrovna zamlouvat. Parkoviště pro osobní automobily zde je zdarma. Občerstvení je možné zakoupit na místě, pro sběratele, lze zakoupit turistickou známku "Ranč Orel"

!!! PŘIJEĎTE A NESEĎTE DOMA !!!

 

adrenalinpark

V nádherné přírodě Jeseníků je pro vás připraveno množství aktivit, kde si vybere opravdu každý! V nabídce najdete pohodové i akční aktivity, nebo adrenalinový nářez. Pro letošní sezónu zde připravili několik novinek a vylepšení. Adrenalin Park Jeseníky ... a nuda si může vzít dovolenou!

 adrenalinpark

adrenalinpark

adrer

 

ADRENALIN PARK

 regioncards jeseníkyAkceptujeme kartu RegionCard Jeseníky, více informaci naleznete na webu RegionCard.

 

Přijďte si vyzkoušet nově otevřené lanové centrum, které je součástí ADRENALIN PARKU Jeseníky. Lanový svět plný překážek je určen dětem i dospělým, ke zdolání není třeba zvláštní fyzické síly. 
ADRENALIN PARK je umístěn na Ranči Orel. Kromě lanového centra nabízí další turistické a sportovní atrakce pro návštěvníky milující dobrodružství a romantiku - obří houpačku, terénní čtyřkolky, cyklo MTB výlety, jízdy na koních, paintball, výlety na kánoi, adrenalin tower, bungee trampolínu, lukostřelbu a dětský park. Občerstvení Vám poskytneme ve Steak Saloonu na Ranči Orel.

 

adrenalinpark

adrenalinpark

adrenalinpark

adre

Lanové centrum

3 trasy různých obtížností, které je možno různě kombinovat, až do úplného vyčerpání, letos jsme pro vás připravili úplně novou černou trasu, na které jsme vystavěli překážky, které jinde nenajdete. Celkově nabízíme až 47 překážek.

Adrenalin Tower
14 metrů vysoká věž s lanovou sítí, jakobovým žebříkem a horolezeckou stěnu s převisem a min. 6 cestami různých obtížností. Novinkou pro rok 2011 je speciální cesta na věž sestavena z dřevěných obličejů

Dětské lanové centrum
NOVINKA - Největší lahůdkou, kterou jsme připravilii pro sezónu 2011, je dětské lanové centrum. Na délce 130 metrů je vybudována trasa pro děti již od 4 let a 100 cm výšky. Speciální samojistící systém na všech 13 překážkách zajišťuje bezpečnost po celou dobu pobytu dětí ve výšce 1,5 - 4 metry.

Obří houpačka
Pořádná dávka adrenalinu, pokud jste se v dětství rádi houpali na houpačce, tak naše houpačka s tím nemá nic společného, sedněte si do třetího patra na balkón a budete mít stené pocity jako u nás

Obří lanovka
140 metrů dlouhý sjezd startující ve výšce 13 metrů, můžete se kochat nádherným výhledem na areál Adrenalin Parku i celé okolí.

Vyjížďky na koních
Nechat se povodit, nebo si vyzoušet “řízení” westernových koní nabízíme v intervalech 15 min – celý den.

Trampolíny
Pro nejmenší děti i dospělé máme nachystány trampolíny o průměru 5 m vč. ochranné sítě.

Bungee trampolína
Salto vpřed nebo vzad není problém, dvojité salto už chce trochu dovedností, trojité salto je zatím náš rekord, překonáte ho?

Paintball
Dnes už známá zábava pro všechny, využijte  hřiště v lese se spoustou přírodních překážek, ale i seníkem, který lze využít k ostřelování nepřátel.

Lukostřelba
Jedinečná trať s 3D modely zvířat v životních velikostech, vyzkoušejte, zda byste se uživili mezi indiány jako lovci, kdy jindy se vám naskytne možnost střílet na kance, jelena nebo třeba sviště.

Dále nabízíme půjčovnu horských kol a koloběžek, včetně plného servisu zahrnujícího vše od organizace výletu až po dopravu kol na místo.
 
 
Trampolíny:


Tato atrakce je opravdovou zábavou pro malé i velké! Máme pro Vás připraveny 2 trampolíny s ochranými sítěmi od německé firmy Jumping Star, každá o průměru 4,3 m. 

Zde je malý přehled výhod skákání na trampolíně: 
- zlepšení orientace v prostoru a koordinace pohybů 
- minimální zátěž kloubů a zapojení téměř všech svalů (opravdu pro všechny věkové kategorie) 
- překonání strachu a získávání sebedůvěry 
- zlepšení lymfatického oběhu při natahování a stahování svalů během skákání 

No nevyzkoušejte to, když je to tak skvělé! 

 adrenalinpark

Dětské lanové centrum:


Malým návštěvníkům, kteří se nemohou účastnit programu na dospěláckém lanovém centru jsme připravili překvapení v podobě dětského lanového centra. Všechny děti od 100 cm si mohou na 13 překážkách vyzkoušet svou zručnost a odvahu (výška překážek 1-3m). Na délce 130 metrů jsou překážky které budou zároveň zábavou i výzvou. Speciální samojistící systém zaručuje, že všichni účastníci jsou jištěni po celou dobu programu. Odpoutání z jistícího systému je možno až po návratu na zem. Ceník: 1 průchod 150,- Kč, další průchody á 50,- Kč

 adre

adrenalinpark

adrenalinpark

 

 VÍCE INFORMACI OHLEDNĚ VSTUPNÉHO PŘÍMO NA WEBU: zde

adrenalinpark 

Otevírací doba

Otevřeno květen
Květen 
1.5. - 30.5.
pondělí - pátek zavřeno
sobota - neděle 10:00 - 17:00
Červen
pondělí - neděle 10:00 - 18:00
Červenec - Srpen
pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Září
pondělí - pátek zavřeno
sobota - neděle 10:00 - 17:00
Říjen
pondělí - pátek zavřeno
sobota - neděle 10:00 - 16:00
Poznámka Po předchozí telefonické dohodě celoroční provoz.
 
 adre
 
 adrenalinpark

Provozovatel

Adrenalin Park Jeseníky - Ranč Orel

Polská 9
790 81 Česká Ves
 
Tel.:
+420 731 543 237
Tel.:
+420 607 116 291
Email:
info@adrenalin-pa...
WWW:
www.adrenalin-par...
GPS:
50,268270 17,221380
Region:
Město:
Česká Ves
 [Jeseniky.net, kudyznudy.cz]
nahoru
sledujte nás
fb_icon inst_icon gp_icon

C) Ubytování v Jeseníkách. 2014 Všechna práva vyhrazena

Tvorba webových stránek Netsimple

Jedná se o zkušební verzi webu. Omluvte prosím případné chyby. Děkujeme.